ADÉLA  KUBEŠOVÁ

Angličtina – tipy pro vás

Doporučuji si udělat test vaší úrovně angličtiny a dle výsledku se zamyslet, zda je ještě před odjezdem nutné zapracovat na svých znalostech. Pokud ne, poklepte si na rameno, řekněte si I am amazing a hoďte si nohy na stůl! Ostatním doporučuji číst dále.

Moje osobní zkušenost je taková, že největší účinek, hlavně na počátku učení, mají intenzivní kurzy naživo. Těmi proto v článku začínám. Chápu, že ne všichni máte čas nebo peníze chodit na kurzy a proto se v druhé půlce článku zaměřuji na on line možnosti, jak výrazně pohnout se svou angličtinou.

6 dní do odjezdu…Anglowille kurz

Intenzivní kurz v České republice v hotelu Buchlov, kdy absolvujete 70 hodin aktivit v anglickém jazyce s rodilými mluvčími z celého světa. Více informací o cenách a termínech zde.

 7 dní do odjezdu…angličtina s pomocí odborníka na zrychlené učení

Angličtina s hypnózou

Rychlá a vysoce efektivní možnost před odjezdem do Anglie, pokud máte finance. Kurz je veden lektorkami vyškolenými dle metod Libora Činky, psychoterapeuta a odborníka na zrychlené učení. Jde o týdenní celodenní intenzivní ponoření do angličtiny. Jsou na výběr dvě úrovně, začátečníci a pokročilí. Více informací zde.

5 týdnů do odjezdu…jazyková škola LITE

Absolvovala jsem před odjezdem do Anglie 5 měsíců v jazykové škole LITE. Mají více škol po celé ČR, já jsem chodila do pražské pobočky v Opletalově ulici číslo 36, ze stanice metra Hlavní nádraží projděte parkem. Jazyková škola LITE má motto “mluvit, mluvit, mluvit”. Tím se také po celou dobu výuky řídí a dokážou rozmluvit kohokoliv. Při zápisu vás čeká test, dle kterého vás rozřadí do jedné z 9 úrovní, od úplných začátečníků až po pokročilé.

Jedna úroveň trvá většinou 5 týdnů. Dochází se 3x – 2x týdně po 4 vyučovacích hodinách. Je možno zvolit letní nebo zimní intenzivní 7denní nebo 10denní kurzy v období jarních nebo letních prázdnin. Je tu k dispozici půjčovna zjednodušených knížek s audio nahrávkami.

Přijďte na ukázkovou hodinu zdarma (každé úterý a čtvrtek), na kterých si vyzkoušíte unikátní styl výuky. Volně k dispozici na webu jsou slovíčka a fráze s tématy, angličtina na letišti, v restauraci, v obchodě…

 

1

 Další tipy na procvičení angličtiny ON LINE:
Help For English

Český web zdarma Help for English, kde je vše jasně vysvětleno.

Duolingo

Duolingo je web, kde zdarma formou hry zlepšujete svou angličtinu. Jsou tu i obrázky a přehraje se vám anglická výslovnost. Nyní už i v českém jazyce.

Landigo

Zaregistrujte se na Landigo a zdarma budete dostávat denní dávku angličtiny přímo do vaší e-mailové schránky. Stačí vybrat svou úroveň (ze 3 nabízených) a jít na to! Slovíčka, která neznáte si hned najdete.

English Today

Zdarma ucelený kurz angličtiny English Today s rodilými mluvčími. Látka se probírá od úplných základů až po pokročilé. Do každé lekce vás uvede videopříběh ze života mladých lidí. Na to navazuje vysvětlení použité gramatiky a další diskuze na různá témata. Kurz je celý v anglickém jazyce. Mají i kurz obchodní angličtiny.

EngVid

Na EngVid  si zdarma najděte vašeho oblíbeného učitele, nebo jich prostřídejte více, a učte se s rodilými mluvčími. Ke každé minilekci je k dispozici test.

Online kurz Anglicky Fantasticky

Kurz se otevírá 2x ročně. Aktuální informace zde. Skvělá příležitost pro věčné začátečníky a ty, kteří se chtějí posunout v angličtině mnohem rychleji, než to umožňují běžné metody. Kurz vyvrací mýty o talentu na jazyky, závislosti úspěchu na věku, ale i potřebu si nová slovíčka opakovat „do zblbnutí“.

Kurzem jsem sama na podzim roku 2014 absolvovala a naprosto mě nadchl. Hravou formou příběhů, jsem do sebe vstřebávala angličtinu pomocí emocí a zapojení všech smyslů. Tak si náš mozek pamatuje už natrvalo.

Poslouchejte angličtinu se sluchátky na uších. Je to velký rozdíl, budete mile překvapeni.

Přidejte se k nám do skupiny na FB Angličtina nás baví, která je určena začátečníkům a mírně pokročilým.

 

Adéla,

milovnice Anglie a angličtiny

Adéla
Adéla si odjezdem do krásné Anglie splnila ve 40 letech životní sen. Nejdříve působila jako au pair, poté na pozici pečovatelky a hospodyně. V Anglii žila 3,5 roku. Nyní pomáhá i ostatním uspět v Anglii. Je autorkou eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie a praktického manuálu, jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ. Její příběh najdete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *