ADÉLA  KUBEŠOVÁ

Cesta na letiště Václava Havla v Praze

Na jaře 2015 byl zahájen provoz na prodloužené trase metra A. Doprava na letiště je nyní mnohem pohodlnější a hlavně bez zbytečných tlačenic v narvaném autobuse.

Vystupte na stanici metra Nádraží Veleslavín, směr Nemocnice Motol, přestupte na autobus 119 a po pár stanicích jste na letiště (jízda trvá cca 20 min.).

Další možnost je využít autobusů Airport Express. Více info ZDE>>.

Airport Express má zastávku nad stanicí metra Hlavní nádraží. Jezdí mezi 6.30 – 22.00 hod. Cesta trvá cca 35 minut. Jízdenka se sežene přímo na pokladně ČD, to vyjde levněji, stojí cca 42 Kč, přímo u řidiče ji koupíte za cca 60 Kč. Neplatí zde běžný tarif integrované pražské dopravy, tedy ani Open karta.

TIP pro mimopražské: Lístky můžete koupit i online nebo spolu s lístkem na vlak, pokud budete cestovat do Prahy vlakem.

TIP pro všechny: Do Velké Británie se létá z Terminálu 1. Pozor na to při výstupu z autobusu.

Šťastnou cestu! Good journey!

Adéla

Adéla
Odjezdem do Anglie ve 40 letech jsem si splnila životní sen. V Anglii jsem žila 3,5 roku. Nejdřív jako au pair, pak na pozici pečovatelky a hospodyně. Procestovala jsem Londýn i anglický venkov. Na blogu najdete články s tipy, jak cestovat výhodně a kam stojí za to se podívat. Jsem autorkou eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie a praktického manuálu Jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ. Můj příběh najdete zde.
0
tihle už se strachy nenechají odradit!

Stáhni si zdarma e-book:

Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie

 E-book vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet anebo neodjet do Anglie a zmírní vaše obavy a strachy. V Anglii to ne nebylo jednoduché. Stálo to však za to! Bonusy: Zlepšila jsem si angličtinu, navštívila plno krásných míst Londýna a anglického venkova, vydělala nějako tu Libru a v neposlední řadě našla sama sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *