ADÉLA  KUBEŠOVÁ

Cesta na letiště Václava Havla v Praze

Na jaře 2015 byl zahájen provoz na prodloužené trase metra A. Doprava na letiště je nyní mnohem pohodlnější, bez zbytečných tlačenic.

Vystupte na stanici metra Nádraží Veleslavín, směr Nemocnice Motol, přestupte na autobus 119 a po pár stanicích jste na letiště (jízda trvá cca 20 min.).

Další možnost je využít autobusů Airport Express. Více info ZDE>>.

Airport Express má zastávku nad stanicí metra Hlavní nádraží. Jezdí mezi 6.30 – 22.00 hod. Cesta trvá cca 35 minut. Jízdenka se sežene přímo na pokladně ČD, to vyjde levněji, stojí cca 42 Kč, přímo u řidiče ji koupíte za cca 60 Kč. Neplatí zde běžný tarif integrované pražské dopravy, tedy ani Open karta.

Pro mimopražské: Lístky můžete koupit i online nebo spolu s lístkem na vlak, pokud budete cestovat do Prahy vlakem.

EXTRA tip pro vás: Do Velké Británie se létá z Terminálu 1. Pozor na to při výstupu z autobusu.

 

Šťastnou cestu vám přeje

Adéla,

milovnice Anglie a angličtiny

Adéla
Adéla si odjezdem do krásné Anglie splnila ve 40 letech životní sen. Nejdříve působila jako au pair, poté na pozici pečovatelky a hospodyně. V Anglii žila 3,5 roku. Nyní pomáhá i ostatním uspět v Anglii. Je autorkou eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie a praktického manuálu, jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ. Její příběh najdete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *