Adéla  Kubešová

Milovnice Anglie a jazyková koučka

Vidíš se v Anglii, ale stále trčíš ze strachu doma a jsi za to na sebe pořádně naštvaná?

V e-booku Jak odstrojit 13 STRAŠÁKŮ, kteří ti brání odjet do Anglie jsem pojmenovala mé největší strachy a obavy před odjezdem a našla na ně řešení.

A co na "Strašáky" říkají jeho čtenářky?

E-book paní Adély dodává odvahu a inspiruje i ty dříve narozené ženy, včetně mě. Dozvíte se, jak shodit obavy a na cestu do Anglie se opravdu vydat. Název eBooku sliboval dobrodružství a proto jsem se s chutí začetla. Srozumitelnou formou vysvětluje, co vše obnáší vycestování do Anglie za účelem získání pozice paní k dětem, opatrovatelky seniorů, zvířat a podobně. Velmi se mi líbil osobní příběh paní Adély. Dodává tak odvahu všem ostatním, kterým není v životě zrovna do zpěvu, že se lze oklepat, vzpřímit a jít životu vstříc. Strachy je potřeba řešit a já se dozvěděla spoustu praktických rad, jak na to, co vše zařídit před odjezdem. Některé věci by mě samotnou ani nenapadly. Mám kamarádku, která je také dříve narozená a váhá, zda odcestovat. Tento eBook ji určitě doporučím!

Iveta Richterová, expertka na motorové loděwww.ivetarichterova.cz

Toužíte po změně a bojíte se? Chcete žít třeba jen dočasně v zemi, jako je krásná Anglie a nevíte, jak udělat ten první krok do neznáma? Přečtěte si poutavý příběh Adély, která vám poradí, jak a kde začít a hlavně jak odhodit svoje strachy a pochyby. I já o takovém kroku uvažuji a už mi také není 18... a díky eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří ti brání v odjezdu do Anglie mne to zase posunulo dál v mých touhách a plánech. Teď už se nebojím a postupně na sobě a své práci začínám pracovat tak, abych dosáhla cíle. Nyní již vím na co si dát pozor, jak a co vše před odjezdem připravit a zařídit. A to vše díky skvělému nakopávacímu eBooku a díky Adéle, která nám všem poradí, jak na to!" Pro mne velice přínosné čtení a všem vřele doporučuji.

Ilona Folprechtová, dentální hygienistkawww.zubydosta.cz

E-book Adély Kubešové "Jak odstrojit 13 strašáků, kteří ti brání odjet do Anglie" jsem přečetla jedním dechem. Dotýká se těch nejkonkrétnějších obav a strachů, které nás mohou provázet. Já sama jsem v Anglii strávila půl roku a zamilovala jsem si ji a těším se, až se tam znovu podívám. Anglii si totiž nelze nezamilovat 🙂 Tak jestli váháte, zda do Anglie odjet nebo ne, tak neváhejte a přečtěte si Adély E-book. Good luck!

Lenka Mácová, lektorka angličtinywww.mrawouk.cz

Díky za tento eBoook Jak odstrojit 13 strašáků...Po přečtení eBooku bych se odjezdu do Anglie vůbec nebála. Líbily se mi praktické rady a tipy, jak se zbavit obav. Chvílemi jsem se při čtení eBooku smála a chvílemi měla slzy v očích. Zaujala mě pasáž o životních jistotách. Ráda bych už příští rok strávila nějaký čas v Anglii, tak budu pilně číst blog :o))

Majka Holíkováwww.4dreams.cz

Na životní změnu není nikdy pozdě. A o tom přesně eBook je! Pokud máte strach z jakékoliv změny ve vašem životě, pak je eBook právě pro vás. Autorka vystihla nejčastější strachy, se kterými se denně potýkáme a nabízí praktické rady jak je překonat. Její tipy jsou použitelné i při běžném každodenním rozhodování.

Kateřina Turzová, průvodkyně čokoládovým snemwww.chocodream.cz

EBook som prečítala jedným dychom a musím povedať, že som sa v ňom našla. Kiež by som mala tento eBook, keď som pred štyrmi rokmi prvý krát cestovala do zahraničia za prácou.Tie začiatky mohli byť lahšie. S pani Adélou máme podobný životný príbeh, obe sme opatrovateľky v zahraničí, obe sme sa rozhodli život zmeniť po 40. A tie strachy, o ktorých sa píše, mala som úplne všetky.

Marta Kluchovápečovatelka v Rakousku, www.martakluchova.sk

Chcete uspět v Anglii bez peněz

a jen se základy AJ?

 

Vrtá vám to hlavou?

 

Ne, není to blbost, jak vás asi napadlo. 🙂 Sama jsem důkazem, že to jde.

Vše se dozvíte v tomto průvodci.