ADÉLA  KUBEŠOVÁ

Milovnice Anglie a angličtiny

Jste nezadaní? Prožijte svátek lásky v Glastonbury!

Rok utekl jako voda a je tu další 1. máj!

Pro zamilované ráj a pro nezadánky pěkná depka, napsala mi kamarádka. Zase prý letos uschne. 😀 Souhlasíte? mám pro vás návrh. Pojďme raději naše myšlenky nasměrovat do stavu, že už tu svou lásku máme po svém boku! Co vy na to?

1. máj, pro zamilované ráj, i pro nezadánky vlídný čas, vždyť slunce, příroda a láska jsou všude kolem nás..

Než se zjeví ten váš pravý muž nebo pravá žena, mám pro vás pár tipů. 

Využijme svůj čas smysluplně a začněme si řídit své životy sami. Učiňme se šťastné i bez partnera. My jsme to štěstí, láska, spokojenost, klid a vyrovnanost. Vše je schované uvnitř nás. Je potřeba to jen najít a vytáhnout na povrch. Probudit „to“ opět k životu!

Zavřeme na chvíli oči a vraťme se do dětství.

Máte? Odpovězte si na tyto otázky. Kdo byli vaši hrdinové? Které knihy a příběhy jste milovali?Vzpomínám si, jak jsem hltala příběhy z knížek s baterkou pod peřinou…Ještě dnes cítím to vzrušení, tu radost! Tu touhu po dobrodružství!

PO ŽIVOTĚ!

Snila jsem o tom co mě čeká, toužila jsem po životě dospěláků.

Představovala jsem si co vše krásného a dobrodružného zažiju. Jak naplním svůj život. Se sestrou jsme vymýšlely jména našim budoucím dětem.

Povedlo se vše dle vašich představ? Žijete takové životy?

Pokud ano, tak je to skvělé. Mnozí ale žijí život, který se od původních představ liší jako den a noc. Byla jsem na tom podobně. Ve 40 jsem si řekla dost a začala si plnit dávné sny. Začala jsem se učit anglicky a odjela na 3,5 roku do Anglie.

I vy můžete změnit svůj život. Není už načase? 

Máte na to právo, vlastně je to vaše povinnost. Ano, jsme povinni být šťastní a naši lásku šířit do celého světa.

Dělat ho tak šťastnějším a krásnějším místem k životu. Je potřeba, abychom začali každý sám od sebe, opačně to nefunguje. 🙂 V dnešní době je to obzvlášť důležité.

Hodně lásky, hlavně tu k sobě samým!

Adéla

P.S. Pokud ještě lásku hledáte, tak se vydejte do anglického Avalonu, který možná znáte pod názvem Glastonbury. Každoročně se zde konají oslavy Beltane – svátku lásky. Malé město se nachází v hrabství Somerset, nedaleko Bristolu.

Jde o svatyni, magické místo opředené mnoha legendami. Nejvýznamnějším posvátným místem v okolí Glastonbury byl nepochybně pahorek známý pod názvem Glastonbury Tor a nebo také Tor Hill. 

Adéla

Ve 40 letech jsem si splnila životní sen a odletěla do Anglie, kde jsem žila a pracovala celkem 3,5 roku. Nejdříve jako aupair, pak na pozici pečovatelky a hospodyně.

Jsem autorkou eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie.
Sepsala jsem všechny své zkušenosti do praktického manuálu Jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ.

Můj příběh najdete zde.

0
tihle už se strachy nenechají odradit!

Stáhni si zdarma e-book:

Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie

E-book vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie, zmírní vaše obavy a strachy. V Anglii to nebylo vždy jednoduché, ale stálo to za to! Zlepšila jsem si angličtinu, navštívila plno krásných míst, vydělala nějako tu libru a našla sama sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *