Adéla  Kubešová

Milovnice Anglie a jazyková koučka

Může se i blondýnka naučit anglicky?

Yeees! Pokud je natolik chytrá a důvtipná (a o tom vůbec nepochybujte, že je, mluvím z vlastní zkušenosti :D) a nechá si poradit od zkušenějších.

Před několika lety jsem taky byla taková blondýnka, která neuměla slovo anglicky. Moc jsem si to ale přála! Rozhodla jsem se dokonce odjet ve 40 letech do Anglie. Bylo jasné, že tam se česky nedomluvím. Co teď?

Svěřím se, jak jsem se anglicky naučila já, třeba vás to inspiruje:

  • Našla si mě výborná jazykovka LITE, kde jsem absolvovala před odjezdem do Anglie 5měsíční intenzivní kurz angličtiny. V této jazykové škole se nepoužívají učebnice a 80% času se v hodinách mluví anglicky. Zato na domácí úkoly jsou pes! 😀
  • Vstoupil mi do života Libor Činka, špičkový odborník na efektivní učení. Napsal mnoho užitečných knih, které vám zrychlí učení, ale hlavně on-line kurz Anglicky Fantasticky je jedním slovem Wow! 
  • Nadchla mě i příručka Libora Činky s výstižným názvem Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky. Tehdy jsem do ní investovala 300 Kč. Hodnotu má ale mnohem vyšší. Nejde o běžnou učebnici anglické gramatiky. Je postavena na vtipu, hravosti a přirozených principech fungování našeho mozku. Po celou dobu jsem se bavila, najdete tu nejen blondýnky, ale také hokejisty! To je vážně třeskoucí kombinace, nemyslíte?
  • Libor je jedním z prvních absolventů kurzů Davida Grubera. O jeho úžasné příručce  Angličtina 100 + 10 rad, jak na angličtinu efektivně a bez stresu, kterou byste si určitě měli přečíst, než se vůbec do angličtiny vrhnete po hlavě, jsem psala tady. Ušetří vám spoustu peněz, času a zklamání. Video s příběhem Libora najdete tady.   Můžu vám prozradit, že už brzy bude opět na nějaký čas možno vstoupit do kurzu Anglicky fantasticky, kterým jsem před několika lety sama prošla a stále se k němu vracím (přístup je doživotně). Psst, nikomu ani muk! Video, ve kterém Libor představuje nejčastější bloky při učení angličtiny je zdarma  tadyStažení Mind-mapy zde. Test znalostí zdeŽivot mi změnil jeho program Tvůrce osudu. Zúčastnila jsem se i živého semináře v Praze a byla jsem nadšená. Do nabídky e-shopu Libora a jeho firmy Cetros nakoukněte tady.

Pozor! Programy a kurzy Libora Činky nejsou pro každého. Ne všichni dokážou zahodit staré vzorce chování a otevřít se úplně novým metodám. Stojí ale určitě za zkoušku, zda to není to pravé ořechové právě pro vás a zda se díky jeho unikátním metodám konečně nenaučíte anglicky i vy.

  • Při učení se na FCE zkoušku, kterou jsem úspěšně složila po návratu z Anglie v prosinci 2015, mi pomohl přípravný kurz ONLINEJAZYKY.CZ.
  • Lekce angličtiny po SKYPE s lektorkou Hanou Andersen z Academia.jazyky, která mi moc pomohla v ujasnění některých věcí.

 

Ráda vám odpovím vaše osobní dotazy.

Pište mi na e-mail: hello@adelakubesova.cz.

 

Hodně štěstí a pokračujte v učení angličtiny!

Good luck and keep on learning English!

 

Nikdy se nevzdávejte!

Never give up!

 

Adéla

Milovnice angličtiny a Anglie

 

Btw (by the way=mimochodem).

Christmas is around the corner! Vánoce jsou za dveřmi!

Are you excited? Těšíte se?

I am very excited! Moc se těším!

Adéla
Ve 40 letech si splnila sen a odletěla do Anglie, kde prožila 3,5 roku jako Au Pair, pečovatelka a hospodyně.
Mluví anglicky a svou vášeň přenáší na ostatní jako jazyková koučka.
Je autorkou eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie.
Své zkušenosti sdílí v manuálu Jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ.
Její příběh najdete zde.
Adéla je zakladatelkou i dalšího projektu Ženy ve světě.

Chceš odjet do Anglie, ale ze strachu ještě trčíš doma? Přestaň být za to na sebe naštvaná a místo toho načerpej energii k činům.

Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie

Posune vás blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie.

Zmírní vaše obavy.

V Anglii to nebylo jednoduché, ale stálo to za to!

Zlepšila jsem angličtinu, navštívila plno krásných míst a vydělala nějako tu libru.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *