ADÉLA  KUBEŠOVÁ

Může se i blondýnka naučit anglicky?

Yes! Tedy pokud je dost chytrá a ví jak na to. Před několika lety jsem byla blondýnka a neuměla jsem anglicky. Moc jsem si to ale přála! Rozhodla jsem se dokonce odjet do Anglie, kde mi bylo jasné, že se nejspíš česky nedomluvím. Co teď?

Naštěstí jsem našla jednu nenahraditelnou příručku s výstižným názvem Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky. Tehdy jsem do ní investovala 300 Kč. Hodnotu má mnohem vyšší, ale pokud ji chcete, můžete ji mít do rozebrání zásob jen za poštovné. Christmas is around the corner! Vánoce jsou za dveřmi!

Pozor! Nejde o běžnou učebnici anglické gramatiky. Jedná se o unikátní knížku, která je postavena na vtipu, hravosti a principech fungování našeho mozku. Po celou dobu jsem se fantasticky bavila, v knize vystupují nejen blondýnky, ale také hokejisti a to je vážně třeskoucí kombinace.

Adéla

P. S. Sama jsem úspěšně absolvovala program Anglicky fantasticky, který je postaven na stejných principech jako Blondýnka. Autorem je Libor Činka, špičkový odborník na efektivní učení.

Adéla
Adéla si odjezdem do krásné Anglie splnila ve 40 letech životní sen. Nejdříve působila jako au pair, poté na pozici pečovatelky a hospodyně. V Anglii žila 3,5 roku. Nyní pomáhá i ostatním uspět v Anglii. Je autorkou eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie a praktického manuálu, jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ. Její příběh najdete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *