ADÉLA  KUBEŠOVÁ

Může se i blondýnka naučit anglicky?

Yes! Tedy pokud je dost chytrá a ví jak na to. Před několika lety jsem byla blondýnka a neuměla jsem anglicky. Moc jsem si to ale přála! Rozhodla jsem se dokonce odjet do Anglie, kde mi bylo jasné, že se nejspíš česky nedomluvím. Co teď?

Naštěstí jsem našla jednu nenahraditelnou příručku s výstižným názvem Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky. Tehdy jsem do ní investovala 300 Kč. Hodnotu má mnohem vyšší, ale pokud ji chcete, můžete ji mít do rozebrání zásob jen za poštovné. Christmas is around the corner! Vánoce jsou za dveřmi!

Pozor! Nejde o běžnou učebnici anglické gramatiky. Jedná se o unikátní knížku, která je postavena na vtipu, hravosti a principech fungování našeho mozku. Po celou dobu jsem se fantasticky bavila, v knize vystupují nejen blondýnky, ale také hokejisti a to je vážně třeskoucí kombinace.

Adéla

P. S. Sama jsem úspěšně absolvovala program Anglicky fantasticky, který je postaven na stejných principech jako Blondýnka. Autorem je Libor Činka, špičkový odborník na efektivní učení. Napsal mnoho užitečných knih, které vám zrychlí učení. Do nabídky v e-shopu se můžete podívat tady.

Adéla
Odjezdem do Anglie ve 40 letech jsem si splnila životní sen. V Anglii jsem žila 3,5 roku. Nejdřív jako au pair, pak na pozici pečovatelky a hospodyně. Procestovala jsem Londýn i anglický venkov. Na blogu najdete články s tipy, jak cestovat výhodně a kam stojí za to se podívat. Jsem autorkou eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie a praktického manuálu Jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ. Můj příběh najdete zde.
0
tihle už se strachy nenechají odradit!

Stáhni si zdarma e-book:

Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie

 E-book vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet anebo neodjet do Anglie a zmírní vaše obavy a strachy. V Anglii to ne nebylo jednoduché. Stálo to však za to! Bonusy: Zlepšila jsem si angličtinu, navštívila plno krásných míst Londýna a anglického venkova, vydělala nějako tu Libru a v neposlední řadě našla sama sebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *