ADÉLA  KUBEŠOVÁ

Pošlete peníze domů z Anglie přes Transfer Wise

Potřebujete poslat uspořené Libry na český účet? Žádný problém pokud máte zřízen bankovní účet v Anglii.

Když jsem posílala peníze poprvé domů já, do ČR, neměla jsem s převodem peněz z ciziny  žádné zkušenosti. Šla jsem tedy do mé banky v UK, Barclays a zeptala jsem se, jak postupovat. Tam mi řekli, že můžu poslat peníze přímo od nich cca za poplatek 25 Liber. I když mi poplatek za převod přišel docela velký, jelikož jsem neznala lepší cestu tak jsem peníze přes banku poslala.

Příště mi to nedalo a začala jsem si zjišťovat jiné, výhodnější možnosti.

TRANSFER WISE

Narazila jsem na dobré zkušenosti ostatních se společností TransferWise. V jednom příspěvku byl uveden i kód, přes  který jsem měla první převod do 3 000 Liber zdarma. Další převody jsou za 5 Liber. Peníze byly za dva dny na mém českém účtě.

Tagy:
Adéla
Adéla si odjezdem do krásné Anglie splnila ve 40 letech životní sen. Nejdříve působila jako au pair, poté na pozici pečovatelky a hospodyně. V Anglii žila 3,5 roku. Nyní pomáhá i ostatním uspět v Anglii. Je autorkou eBooku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže k rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Anglie a praktického manuálu, jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ. Její příběh najdete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *