E-BOOK JAKO DÁREK

Potřebuješ životní reSTART?
Právě pro tebe je tu možnost odjet do Anglie. :)
Přečti si e-book ZDARMA
Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie.

 • Uvažuješ o odjezdu do Anglie, ale nemůžeš se rozhoupat a celou akci zrealizovat?
 • Chceš odjet do ciziny, ale bojíš se a máš dalších mnoho strašáků a obav?
 • Moje tipy, jak na Strašáky, ti pomohou při zvážení tvé situace a postoupit blíž ke konečnému rozhodnutí, zda odjet nebo neodjet do Velké Británie.

CO NA E-BOOK ŘÍKAJÍ ČTENÁŘKY

E-book Adély Kubešové "Jak odstrojit 13 strašáků, kteří ti brání odjet do Anglie" jsem přečetla jedním dechem. Dotýká se nejkonkrétnějších obav a strachů, které nás v životě provázejí. Já sama jsem v Anglii strávila půl roku a zamilovala jsem si ji. Anglii si totiž nelze nezamilovat :-) Jestli váháte, zda do Anglie odjet nebo ne, tak už neváhejte a přečtěte si Adély e-book. Good luck!
Lenka Mácová, lektorka angličtinywww.mrawouk.cz
Díky za tento e-book. Po přečtení se odjezdu do Anglie už nebojím. Pomohly mi praktické rady a tipy, jak se zbavit obav. Chvílemi jsem se při čtení smála a chvílemi měla slzy v očích. Zaujala mě pasáž o životních jistotách. Příští rok chci strávit nějaký čas v Anglii, tak budu pilně číst blog :o))
Majka Holíková
Na životní změnu není nikdy pozdě. A o tom přesně e-book je! Pokud máte strach z jakékoliv změny ve vašem životě, pak je tohle čtení přesně pro vás. Autorka vystihla nejčastější strachy, se kterými se denně potýkáme a nabízí praktické rady, jak je překonat. Její tipy jsou použitelné i při běžném každodenním rozhodování.
Kateřina Turzová
E-book som prečítala jedným dychom a musím povedať, že som sa v ňom našla. Kiež by som ho mala, keď som pred štyrmi rokmi prvý krát cestovala do zahraničia za prácou.Tie začiatky mohli byť lahšie. S Adélou máme podobný životný príbeh, obe sme opatrovateľky v zahraničí, obe sme sa rozhodli život zmeniť po 40. A tie strachy, o ktorých sa píše, mala som úplne všetky.
Marta Kluchová, pečovatelka v Rakousku www.martakluchova.sk
Název e-booku sliboval dobrodružství a proto jsem se s chutí začetla. Příběh Adély mi dodal odvahu a inspiroval i mě, dříve narozenou, jak shodit obavy a vydat se na cestu do Anglie. Jasně vysvětluje, co vše zařídit za účelem získání pozice paní k dětem, opatrovatelky seniorů, zvířat a podobně. Velmi se mi líbil osobní příběh paní Adély, který dodává odvahu i ostatním, kterým není v životě zrovna do zpěvu, že se lze oklepat, vzpřímit a jít životu vstříc. Strachy je potřeba řešit a já se dozvěděla spoustu praktických rad, některé věci by mě samotnou ani nenapadly. Mám kamarádku, která je také dříve narozená a váhá, zda odcestovat. Tento e-book jsem jí doporučila.
Iveta Richterová, expertka na motorové loděwww.ivetarichterova.cz
Toužíte po životní změně, ale bojíte se? Chcete žít třeba jen dočasně v zemi, jako je krásná Anglie? Nevíte, jak udělat ten první krok do neznáma? Pak právě pro vás psala Adéla, která vám poradí, jak a kde začít a hlavně jak odhodit svoje strachy a pochyby. I já o takovém kroku uvažuji a už mi také není 18. Díky tomuto příběhu mne to zase posunulo dál v mých touhách a plánech. Teď už se nebojím a postupně na sobě a své práci začínám pracovat tak, abych dosáhla cíle. Nyní již vím na co si dát pozor, jak a co vše před odjezdem připravit a zařídit. A to vše díky skvělému nakopávacímu e-booku a díky Adéle, která nám všem poradí, jak na to. Pro mne velice přínosné čtení a všem vřele doporučuji.
Ilona Folprechtová, dentální hygienistkawww.zubydosta.cz

JAKÉ STRAŠÁKY ODSTROJÍME

 • Strašák 1: Ztráta jistot
 • Strašák 2: Ztráta kontroly nad událostmi doma
 • Strašák 3: Ztráta kontroly nad lidmi doma
 • Strašák 4: Ztráta kontaktu s rodinou a kamarády
 • Strašák 5: Nemám na život v cizině vhodný věk
 • Strašák 6: Má angličtina je mizerná
 • Strašák 7: Nemám peníze do začátku
 • Strašák 8: Nemám na to zdravotně
 • Strašák 9: Nemám na to psychicky
 • Strašák 10: Bojím se ztráty soukromí
 • Strašák 11: Nemám vhodné vzdělání
 • Strašák 12: Bojím se řízení vlevo
 • Strašák 13: Mám strach...