Angličtina a Anglie s Adélou zvláště pro 40+

Po přečtení e-booku ZDARMA, Jak odstrojit 13 STRAŠÁKŮ, kteří Ti brání odjet do Anglie, budete blíže k rozhodnutí, zda ODJET nebo NE.

Vidíte se v duchu v Anglii, ale ve skutečnosti ještě trčíte ze strachu doma?

Přestaňte být na sebe naštvaní, přečtěte si o mých největších obavách a jak jsem je překonala a zvažte svou situaci s nově nabytými informacemi z mé vlastní zkušenosti. 🙂

 

Co na "Strašáky" říkají jeho čtenářky?

E-book Adély Kubešové "Jak odstrojit 13 strašáků, kteří ti brání odjet do Anglie" jsem přečetla jedním dechem. Dotýká se nejkonkrétnějších obav a strachů, které nás v životě provázejí. Já sama jsem v Anglii strávila půl roku a zamilovala jsem si ji a těším se, až se tam znovu podívám. Anglii si totiž nelze nezamilovat 🙂 Tak jestli váháte, zda do Anglie odjet nebo ne, tak neváhejte a přečtěte si Adély e-book. Good luck!

Lenka Mácová, lektorka angličtinywww.mrawouk.cz

Díky za tento e-boook. Po přečtení se odjezdu do Anglie už nebojím. Pomohly mi praktické rady a tipy, jak se zbavit obav. Chvílemi jsem se při čtení smála a chvílemi měla slzy v očích. Zaujala mě pasáž o životních jistotách. Příští rok chci strávit nějaký čas v Anglii, tak budu pilně číst blog :o))

Majka Holíková

Na životní změnu není nikdy pozdě. A o tom přesně eBook je! Pokud máte strach z jakékoliv změny ve vašem životě, pak je eBook právě pro vás. Autorka vystihla nejčastější strachy, se kterými se denně potýkáme a nabízí praktické rady jak je překonat. Její tipy jsou použitelné i při běžném každodenním rozhodování.

Kateřina Turzová

E-book som prečítala jedným dychom a musím povedať, že som sa v ňom našla. Kiež by som ho mala, keď som pred štyrmi rokmi prvý krát cestovala do zahraničia za prácou.Tie začiatky mohli byť lahšie. S Adélou máme podobný životný príbeh, obe sme opatrovateľky v zahraničí, obe sme sa rozhodli život zmeniť po 40. A tie strachy, o ktorých sa píše, mala som úplne všetky.

Marta Kluchová, pečovatelka v Rakouskuwww.martakluchova.sk

Název e-booku sliboval dobrodružství a proto jsem se s chutí začetla. Příběh Adély mi dodal odvahu a inspiroval i mě, dříve narozenou, jak shodit obavy a vydat se na cestu do Anglie. Jasně vysvětluje, co vše zařídit za účelem získání pozice paní k dětem, opatrovatelky seniorů, zvířat a podobně. Velmi se mi líbil osobní příběh paní Adély, který dodává odvahu i ostatním, kterým není v životě zrovna do zpěvu, že se lze oklepat, vzpřímit a jít životu vstříc. Strachy je potřeba řešit a já se dozvěděla spoustu praktických rad, některé věci by mě samotnou ani nenapadly. Mám kamarádku, která je také dříve narozená a váhá, zda odcestovat. Tento e-book jsem jí doporučila.

Iveta Richterová, expertka na motorové loděwww.ivetarichterova.cz

Toužíte po životní změně, ale bojíte se? Chcete žít třeba jen dočasně v zemi, jako je krásná Anglie? Nevíte, jak udělat ten první krok do neznáma? Pak právě pro vás psala Adéla, která vám poradí, jak a kde začít a hlavně jak odhodit svoje strachy a pochyby. I já o takovém kroku uvažuji a už mi také není 18. Díky tomuto příběhu mne to zase posunulo dál v mých touhách a plánech. Teď už se nebojím a postupně na sobě a své práci začínám pracovat tak, abych dosáhla cíle. Nyní již vím na co si dát pozor, jak a co vše před odjezdem připravit a zařídit. A to vše díky skvělému nakopávacímu e-booku a díky Adéle, která nám všem poradí, jak na to. Pro mne velice přínosné čtení a všem vřele doporučuji.

Ilona Folprechtová, dentální hygienistkawww.zubydosta.cz

Jste zvědaví?

Nahlédněte do e-booku. 🙂

Jaké Strašáky odstrojíme? 🙂

 • Strašák 1: Ztráta jistot
 • Strašák 2: Ztráta kontroly nad událostmi doma
 • Strašák 3: Ztráta kontroly nad lidmi doma
 • Strašák 4: Ztráta kontaktu s rodinou a kamarády
 • Strašák 5: Nemám na život v cizině vhodný věk
 • Strašák 6: Má angličtina je mizerná
 • Strašák 7: Nemám peníze do začátku
 • Strašák 8: Nemám na to zdravotně
 • Strašák 9: Nemám na to psychicky
 • Strašák 10: Bojím se ztráty soukromí
 • Strašák 11: Nemám vhodné vzdělání
 • Strašák 12: Bojím se řízení vlevo
 • Strašák 13: Mám strach...

 

Strašáky jste odstrojili a jste rozhodnutí, že chcete uspět v Anglii i bez peněz a pokročilé angličtiny?

 

Mám něco pro vás. Sama jsem důkazem, že to je možné. 🙂

 

Nejjednodušším způsobem, jak vyjet do Anglie jsou výměnné pobyty. Více se o nich můžete dozvědět v tomto průvodci s názvem JAK USPĚT V ANGLII BEZ PENĚZ A JEN SE ZÁKLADY AJ aneb “GPS navigace do Anglie, díky které do cíle dojedeš i ty”

 

Chcete získat přednostní avízo, až bude e-book k dispozici?