Angličtina a Anglie s Adélou i pro 40+

Jste nezadaní? Prožijte svátek lásky v Glastonbury!

Rok utekl jako voda a je tu další 1. máj!

Pro zamilované ráj a pro nezadánky pěkná depka, napsala mi kamarádka. Zase prý letos uschne. 😀 Souhlasíte? mám pro vás návrh. Pojďme raději naše myšlenky nasměrovat do stavu, že už tu svou lásku máme po svém boku! Co vy na to?

1. máj, pro zamilované ráj, i pro nezadánky vlídný čas, vždyť slunce, příroda a láska jsou všude kolem nás..

Než se zjeví ten váš pravý muž nebo pravá žena, mám pro vás pár tipů. 

Využijme svůj čas smysluplně a začněme si řídit své životy sami. Učiňme se šťastné i bez partnera. My jsme to štěstí, láska, spokojenost, klid a vyrovnanost. Vše je schované uvnitř nás. Je potřeba to jen najít a vytáhnout na povrch. Probudit „to“ opět k životu!

Zavřeme na chvíli oči a vraťme se do dětství.

Máte? Odpovězte si na tyto otázky. Kdo byli vaši hrdinové? Které knihy a příběhy jste milovali?Vzpomínám si, jak jsem hltala příběhy z knížek s baterkou pod peřinou…Ještě dnes cítím to vzrušení, tu radost! Tu touhu po dobrodružství!

PO ŽIVOTĚ!

Snila jsem o tom co mě čeká, toužila jsem po životě dospěláků.

Představovala jsem si co vše krásného a dobrodružného zažiju. Jak naplním svůj život. Se sestrou jsme vymýšlely jména našim budoucím dětem.

Povedlo se vše dle vašich představ? Žijete takové životy?

Pokud ano, tak je to skvělé. Mnozí ale žijí život, který se od původních představ liší jako den a noc. Byla jsem na tom podobně. Ve 40 jsem si řekla dost a začala si plnit dávné sny. Začala jsem se učit anglicky a odjela na 3,5 roku do Anglie.

I vy můžete změnit svůj život. Není už načase? 

Máte na to právo, vlastně je to vaše povinnost. Ano, jsme povinni být šťastní a naši lásku šířit do celého světa.

Dělat ho tak šťastnějším a krásnějším místem k životu. Je potřeba, abychom začali každý sám od sebe, opačně to nefunguje. 🙂 V dnešní době je to obzvlášť důležité.

Hodně lásky, hlavně tu k sobě samým!

Adéla

P.S. Pokud ještě lásku hledáte, tak se vydejte do anglického Avalonu, který možná znáte pod názvem Glastonbury. Každoročně se zde konají oslavy Beltane – svátku lásky. Malé město se nachází v hrabství Somerset, nedaleko Bristolu.

Jde o svatyni, magické místo opředené mnoha legendami. Nejvýznamnějším posvátným místem v okolí Glastonbury byl nepochybně pahorek známý pod názvem Glastonbury Tor a nebo také Tor Hill. 

Adéla
"Miluju Anglii a angličtinu a svou vášeň šířím dál jako trenérka mluvené angličtiny a navigátorka do Anglie, abyste si i vy mohli splnit své sny - žít, pracovat nebo cestovat po Anglii a přitom se domluvili."
Ve 40 letech si odjezdem do Anglie splnila dávný sen a zároveň vyřešila těžkou životní situaci. Z plánovaného roku jako Au Pair, bylo dalších dva a půl na pozici pečovatelky a hospodyně.
Je autorkou e-booku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže ke konečnému rozhodnut.
Své zkušenosti a praktické rady, jak vše zrealizovat předává v manuálu Jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ.
Její cestu za angličtinou a do Anglie najdete zde.
Adéla je zakladatelkou i dalšího projektu s názvem Ženy ve světě. Aktuálně píše knihu, kde líčí strasti a slasti dvou AP, jedné 20leté a druhé 40leté s názvem ZE ZOUFALSTVÍ DO ANGLIE aneb AU PAIR VE 40 versus ve 20.

Vidíte se už v letadle do Anglie, ALE máte strach?

S e-bookem ZDARMA budete blíže ke konečnému rozhodnutí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.