Angličtina a Anglie s Adélou zvláště pro 40+

Kurzy angličtiny zdarma

Potřebujete se zdokonalit v angličtině? Nemáte zrovna dostatek financí na běžný kurz? Nevadí!

Mám pro vás tip na kurz zdarma, který jsem osobně navštěvovala, ale jinak nemám s touto organizací nic společného.

Pokud máte o kurzy zájem pište prosím přímo na jejich kontaktní email:reception@thelanguagehouse.net

Jak je možné, že je kurz zdarma?

Jde o praxi budoucích lektorů, kteří s učením začínají a nemají ještě certifikát o tom, že mohou učit. Jsou to mladí lidé, rodilí mluvčí (native speakers) pocházející z anglicky hovořících zemí jako je USA, Austrálie či Kanada.

Kde se kurzy konají?

Kurzy se konají v  pražském Educational Center SPUSA, Na Poříčí 6, Praha 1, tel 777 772 125, metro Náměstí Republiky.

Kurzy provozuje TLH (The Language House) TEFL. Jediné, co zaplatíte je 300 Kč jako administrativní poplatek. Před zahájením kurzů pak VRATNOU zálohu 1 200 Kč.

Proč se platí vratná záloha?

Záloha motivuje studenty k tomu, aby opravdu na vyučování přišli. Vratnou zálohu dostanete zpět v následujícím týdnu po skončení kurzu dle docházky, kterou si vedou lektoři. Takže pokud jste například dvakrát chyběli, zpět vám vrátí 1.000 Kč.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZŮ NA ROK 2016:

24.3. – 14.4., 28.4. – 19.5., 2.6. – 23.6., 7.7. – 28.7., 11.8. – 1.9., 15.9. – 6.10., 20.10. – 10.11., 24.11. – 15.12.

Doporučuji se nahlásit nejměně 1,5 měsíce dopředu, aby na vás vyšlo místo. O kurzy je velký zájem. 🙂

KONTAKTNÍ E-MAIL:

reception@thelanguagehouse.net

Vyučovací hodiny probíhají od 17.00 do 19.40 hod. s dvěmi přestávkami.

Administrativní poplatek 300 Kč  a vratná záloha 1 200 Kč se platí předem.

Otevírací hodiny kanceláře: 9-12 hod. a 13-17 hod. Po-Pá

JAK PROBÍHÁ VÝUKA VE FREE ENGLISH CLASSES?

V průběhu hodin a celého kurzu se střídají budoucí učitelé – studenti, kteří si takto plní svou praxi. Úrovní je hned pět, od lower level A1 až po higher level C1. Přijdete do třídy, kde je dalších 7-10 studentů, 3 studenti-učitelé a jeden učitel hlavní (vedoucí). Po cca 50 min. se mění učitelé. Tato trojice je s vámi 4 dny a pak se přesouvají do jiné třídy a k vám přijde další trojice studentů.

Vyučuje se vše od gramatiky až po konverzaci. Začíná se čtvrtkem a pak kurz probíhá po dobu tří týdnů každý den od pondělí do čtvrtka 12 – 13 dní angličtiny.

KLADY A ZÁPORY

Největším plusem je, že jste v kontaktu s rodilými mluvčími a vyzkoušíte si reagovat na otázky.

  • každý budoucí učitel otevírá své téma pomocí scénky
  • setkáte se s novými lidmi, kteří se pohybují na stejné úrovni, a tudíž se s nimi nestydíte komunikovat a učíte se sami navzájem
  • kurzy i veškeré materiály jsou zdarma
  • v průběhu výuky se střídá konverzace, gramatika a debaty na různá témata se zapojením videí, poslechu podcastů atd. Hrajete mnoho různých her a cvičení.

Zároveň má tento systém výuky pár záporů:

  • úroveň si každý určuje sám, může se tak stát, že se netrefíte. Na druhou stranu je možné se domluvit na přeřazení do jiného levelu
  • výuka nenavazuje a není systematická. Každý budoucí učitel má volnou ruku při výběru toho, co s vámi bude dělat

ROZLUČKA V THE PUB

Po poslední vyučovací hodině jdou všichni budoucí učitelé i studenti do hospůdky The Pub v centru Prahy. Je to skvělá příležitost si popovídat v angličtině v uvolněné atmosféře a zažít tak spontánní konverzaci na vlastní kůži. 🙂 🙂 🙂

SHRNUTÍ

Jak je vidět, objevila jsem během docházky do kurzu i několik nevýhod, přesto bych vám určitě TEFL kurz doporučila. Uslyšíte přízvuk rodilých mluvčích, poznáte nové lidi, poznáte nové kultury a také poznáte, co vám při výuce jazyka vyhovuje a co vám naopak nevyhovuje. Zjistíte, jak si stojíte mezi ostatními a seznámíte se s mnoha budoucími učiteli.

Ačkoliv se zde neučí úplně systematicky, procvičíte si jak gramatiku, tak i konverzaci a komunikujete s rodilými mluvčími.

Učitelé využívají skupinovou práci, tak je tato výuka docela efektivní. Do těchto kurzů chodí lidé, kteří se chtějí zdokonalit ve své angličtině, a tudíž mají motivaci a chuť do učení a to je vždy přínosné.

Mnoho úspěchů v učení angličtiny

Vám přeje Adéla

Milovnice angličtiny a Anglie

Kontaktní e-mail: hello@adelakubesova.cz

 

 

 

 

Adéla
"Miluju Anglii a angličtinu a svou vášeň šířím dál jako trenérka mluvené angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé, včetně sama sebe. Jsem "průvodkyní" do Anglie, abyste si i vy mohli plnit své sny - žít, pracovat nebo cestovat po Anglii a domluvili se, a to i bez perfektní angličtiny."
Ve 40 letech jsem si odjezdem do Anglie splnila dávný sen a zároveň vyřešila těžkou životní situaci. Z plánovaného roku jako Au Pair, bylo dalších dva a půl na pozici pečovatelky a hospodyně.
Jsem autorkou e-booku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže ke konečnému rozhodnut.
Své zkušenosti a praktické rady, jak vše zrealizovat předává v manuálu Jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ.
Mou cestu za angličtinou a do Anglie najdete zde.
Adéla je zakladatelkou i dalšího projektu s názvem Ženy ve světě. Aktuálně píšu knihu na podkladě skutečných zážitků, kde líčím strasti a slasti dvou AP, jedné 20leté (má sestra) a druhé 40leté (mě) s názvem ZE ZOUFALSTVÍ DO ANGLIE aneb AU PAIR VE 40 vs. ve 20.

Vidíte se už v letadle do Anglie, ALE máte strach?

S e-bookem ZDARMA budete blíže ke konečnému rozhodnutí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů