Angličtina a Anglie s Adélou

Může se i blondýnka naučit anglicky?

Yeees! Pokud je natolik chytrá a důvtipná (a o tom vůbec nepochybujte, že je, mluvím z vlastní zkušenosti :D) a nechá si poradit od zkušenějších.

Před několika lety jsem taky byla taková blondýnka, která neuměla slovo anglicky. Moc jsem si to ale přála! Rozhodla jsem se dokonce odjet ve 40 letech do Anglie. Bylo jasné, že tam se česky nedomluvím. Co teď?

Svěřím se, jak jsem se anglicky naučila já, třeba vás to inspiruje:

  • Našla si mě výborná jazykovka LITE, kde jsem absolvovala před odjezdem do Anglie 5měsíční intenzivní kurz angličtiny. V této jazykové škole se nepoužívají učebnice a 80% času se v hodinách mluví anglicky. Zato na domácí úkoly jsou pes! 😀
  • Vstoupil mi do života Libor Činka, špičkový odborník na efektivní učení. Napsal mnoho užitečných knih, které vám zrychlí učení, ale hlavně on-line kurz Anglicky Fantasticky je jedním slovem Wow! 
  • Nadchla mě i příručka Libora Činky s výstižným názvem Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky. Tehdy jsem do ní investovala 300 Kč. Hodnotu má ale mnohem vyšší. Nejde o běžnou učebnici anglické gramatiky. Je postavena na vtipu, hravosti a přirozených principech fungování našeho mozku. Po celou dobu jsem se bavila, najdete tu nejen blondýnky, ale také hokejisty! To je vážně třeskoucí kombinace, nemyslíte?
  • Libor je jedním z prvních absolventů kurzů Davida Grubera. O jeho úžasné příručce  Angličtina 100 + 10 rad, jak na angličtinu efektivně a bez stresu, kterou byste si určitě měli přečíst, než se vůbec do angličtiny vrhnete po hlavě, jsem psala tady. Ušetří vám spoustu peněz, času a zklamání. Video s příběhem Libora najdete tady.   Můžu vám prozradit, že už brzy bude opět na nějaký čas možno vstoupit do kurzu Anglicky fantasticky, kterým jsem před několika lety sama prošla a stále se k němu vracím (přístup je doživotně). Psst, nikomu ani muk! Video, ve kterém Libor představuje nejčastější bloky při učení angličtiny je zdarma  tadyStažení Mind-mapy zde. Test znalostí zdeŽivot mi změnil jeho program Tvůrce osudu. Zúčastnila jsem se i živého semináře v Praze a byla jsem nadšená. Do nabídky e-shopu Libora a jeho firmy Cetros nakoukněte tady.

Pozor! Programy a kurzy Libora Činky nejsou pro každého. Ne všichni dokážou zahodit staré vzorce chování a otevřít se úplně novým metodám. Stojí ale určitě za zkoušku, zda to není to pravé ořechové právě pro vás a zda se díky jeho unikátním metodám konečně nenaučíte anglicky i vy.

  • Při učení se na FCE zkoušku, kterou jsem úspěšně složila po návratu z Anglie v prosinci 2015, mi pomohl přípravný kurz ONLINEJAZYKY.CZ.
  • Lekce angličtiny po SKYPE s lektorkou Hanou Andersen z Academia.jazyky, která mi moc pomohla v ujasnění některých věcí.

 

Ráda vám odpovím vaše osobní dotazy.

Pište mi na e-mail: hello@adelakubesova.cz.

 

Hodně štěstí a pokračujte v učení angličtiny!

Good luck and keep on learning English!

 

Nikdy se nevzdávejte!

Never give up!

 

Adéla

Milovnice angličtiny a Anglie

 

Btw (by the way=mimochodem).

Christmas is around the corner! Vánoce jsou za dveřmi!

Are you excited? Těšíte se?

I am very excited! Moc se těším!

Adéla
"Miluju Anglii a angličtinu a svou vášeň šířím dál jako trenérka mluvené angličtiny a navigátorka do Anglie, abyste si i Vy mohli plnit své sny - žít, pracovat nebo cestovat po Anglii a domluvili se."
Ve 40 letech si odjezdem do Anglie splnila dávný sen a zároveň vyřešila těžkou životní situaci. Z plánovaného roku jako Au Pair, bylo dalších dva a půl na pozici pečovatelky a hospodyně.
Je autorkou e-booku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže ke konečnému rozhodnut.
Své zkušenosti a praktické rady, jak vše zrealizovat předává v manuálu Jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ.
Její cestu za angličtinou a do Anglie najdete zde.
Adéla je zakladatelkou i dalšího projektu s názvem Ženy ve světě. Aktuálně píše knihu, kde líčí strasti a slasti dvou AP, jedné 20leté a druhé 40leté s názvem AU PAIR VE 40 a ve 20.

Vidíte se už v letadle do Anglie, ALE máte strach?

S e-bookem ZDARMA budete blíže k rozhodnutí, zda ODJET nebo NE.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.