Angličtina a Anglie s Adélou i pro 40+

Peníze posílám už jen přes Transfer Wise

Potřebujete poslat uspořené libry na český účet?

Žádný problém pokud máte zřízen bankovní účet v Anglii.

Když jsem posílala peníze poprvé domů do ČR, neměla jsem s převodem peněz z ciziny  žádné zkušenosti. Šla jsem do své banky Barclays a zeptala se, jak postupovat.

Tam mi řekli, že můžu poslat peníze přímo od nich za poplatek 25 liber. I když mi poplatek za převod přišel docela velký, jelikož jsem neznala lepší cestu tak jsem peníze přes banku poslala.

Příště mi to nedalo a začala jsem si zjišťovat jiné, výhodnější možnosti.

TRANSFER WISE

Narazila jsem na dobré zkušenosti ostatních se společností TransferWise. V jednom příspěvku byl uveden i kód, přes  který jsem měla první převod do 3 000 liber zdarma. Další převody jsou za 5 liber. Peníze byly za dva dny na mém českém účtě.

Adéla z Anglie

Milovnice Anglie a angličtiny

Tagy:
Adéla
"Miluju Anglii a angličtinu a svou vášeň šířím dál jako trenérka mluvené angličtiny a navigátorka do Anglie, abyste si i vy mohli splnit své sny - žít, pracovat nebo cestovat po Anglii a přitom se domluvili."
Ve 40 letech si odjezdem do Anglie splnila dávný sen a zároveň vyřešila těžkou životní situaci. Z plánovaného roku jako Au Pair, bylo dalších dva a půl na pozici pečovatelky a hospodyně.
Je autorkou e-booku Jak odstrojit 13 strašáků, kteří Ti brání odjet do Anglie, který vás posune blíže ke konečnému rozhodnut.
Své zkušenosti a praktické rady, jak vše zrealizovat předává v manuálu Jak uspět v Anglii i bez peněz a jen se základy AJ.
Její cestu za angličtinou a do Anglie najdete zde.
Adéla je zakladatelkou i dalšího projektu s názvem Ženy ve světě. Aktuálně píše knihu, kde líčí strasti a slasti dvou AP, jedné 20leté a druhé 40leté s názvem ZE ZOUFALSTVÍ DO ANGLIE aneb AU PAIR VE 40 versus ve 20.

Vidíte se už v letadle do Anglie, ALE máte strach?

S e-bookem ZDARMA budete blíže ke konečnému rozhodnutí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.